top-1

top-2

top-3

Новини

 
Новорічні свята пройшли весело!
  Друк  
 

     Кожна людина з нетерпінням чекає свята Нового Року. Ялинка, подарунки, здійснення мрії, святковий настрій - із такими словами у більшості людей асоціюється новорічне свято.

 
 
 
Новорічні прикраси на головну ялинку міста
  Друк  
 

 Igr

Igr-2

 Igr-1

 Igr-3

    

     Незабаром прийде Новий Рік. Напередодні свята ялинку прикрашають гарними новорічними іграшками, а ще - гірляндами з намистин, шишок і сніжинок. Щороку головну ялинку міста прикрашають іграшки, виготовлені власноруч учнями шкіл та дітками і їхніми батьками з дитячих садків. В нашому закладі прийняло участь 50 дітей.
     Дякуємо усім, хто допоміг прикрасити головну ялинку міста красивими і неповторними іграшками, які виготовили учні нашої школи разом з батьками!

 
 
 
Солодка ярмарка
  Друк  
 

У нашому закладі на минулому тижні відбулася благодійна солодка ярмарка. Четвертокласники зі своїми батьками ретельно готувалися до неї: випікали різні смаколики, проявляли свої організаторські здібності. Учні спробували себе у ролі продавців, вони із захопленням рекламували та продавали власноруч виготовлені солодощі, напої. Школярі, педагогічні працівники з радістю купували запропонований товар. На ярмарці панувала солодка атмосфера, яка об’єднувала всіх учасників.

Адміністрація закладу вдячна всім учасникам та організаторам ярмарки. Батьківські колективи та четвертокласники отримали подяки.

 Bazar-1

 Bazar

 Bazar-2

 Bazar-3

 Bazar-4

 Bazar-5

 

 
 
 
Тиждень художньо-естетичного виховання
  Друк  
 

   З метою художньо-естетичного виховання, пробудження у дітей поваги до національної культурної спадщини, традицій українського народу та виховання самостійності, вміння творчо підходити до рішення різних ситуацій у школі з 2 по 6 грудня 2019р. проходив тиждень предметів художньо-естетичного циклу і був спрямований на те, щоб відкрити в дитині найпотаємніші, найтонші почуття прекрасного.

   Так, учні 1-х класів відвідали виставку творчих робіт учнів художньої школи міста «Прекрасний і кольоровий світ».

На групі ГПД 1 класів пройшов вернісаж дитячих робіт «Чарівне перетворення кольорової кульки». Вихованці із задоволенням розмальовували кольорові повітряні кульки, уявляючи їх своїми друзями, гралися з ними, проводили експерименти.

   На групі ГПД «Костал» вихованці відвідали музичну школу, де прослухали концерт, підготований їхніми ровесниками, послухали бесіду «Музика в житті людини». Також вихованцями групи у школі була влаштована виставка малюнків «Зустріч зими».

   У бібліотеці відбувся літературний урок на тему «Безсмертне мистецтво слова (2 класи). Образ калини у творах українських поетів надихнув учнів на створення художнього образу на папері «Петриківський розпис» пальчикове малювання.

   У 3-х класах пройшов майстер-клас «Новорічний сюрприз», на якому діти виготовили новорічну прикрасу з паперу «Веселий сніговик».

   Діти 4-А класу також брали активну участь на тижні предметів художньо-естетичного циклу. Намоченко Ксенія та Мацаєнко Марія продемонстрували виставку власних картин, а Башук Андрій здивував дітей усієї школи грою на саксофоні.

   До 4-Б класу завітала відома у місті майстриня Марина Степаненко. Вона провела майстер-клас з виготовлення новорічного гнома із шкарпеток. Учні заздалегідь приготували матеріали для виготовлення, і вже вкінці уроку всі милувалися цікавими іграшками.

 Estet

 Estet-1

Estet-2

 Estet-3

 Estet-4

 Estet-5 Estet-6

 Estet-7

 Estet-8

 Estet-9

 Estet-12

 Estet-13

 Estet-10

 Уіеуе-11

 
 
 
Екскурсія вихованців ГПД до музею
  Друк  
 

 26 листопада вихованці групи продовженого дня разом з вихователями Близнюк І.Е. та Кузьменко Л.О. відвідали Музей архітектора Заболотного.

 
 
 
Україна пам’ятає...
  Друк  
 

 Gol

 Gol-1

 Gol-2

      

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     Вчителі Чорна Л.А., Близнюк І.Е., Шелест Т.В. зі своїми учнями   та педагогом-організатором Салівон О.В., відвідали пам’ятний знак жертвам голодомору, який знаходиться в парку імені Г.С.Сковороди. Було проведено тематичну годину з метою вшанування жертв Голодомору 1932-1933 років, на якій розповіли дітям про трагічні часи та вшанували померлих хвилиною мовчання. Вчителі запропонували дітям разом з батьками взяти участь у проведенні всеукраїнської акції "Запали свічку".

 
 
 
Мовне шоу "Хто зверху?"
  Друк  
 

Для учнів 3-4 класів відбулося мовно–літературне шоу «Хто зверху!», яке складалося з 6 турів.

 
 
 
День іменинника в 4 класі
  Друк  
 

    Вже традицією стало проведення Дня іменинника в 4-Б класі. Всі діти класу вітають літніх, осінніх, зимових та весняних іменинників.

 
 
 
Тиждень безпеки життєдіяльності
  Друк  
 

Безпека – це життя людини,
Безпека – це наше майбуття.
Прийміть до серця світ природи –
Прекрасне буде всіх життя!

У нашій школі з 11.11 по 15.11.19. проходив Тиждень безпеки життєдіяльності.  В рамках цього Тижня були проведені наступні заходи:  

  - Повчальний мульткінозал "Уроки Тітоньки Сови"(1 кл.),   

  -  Правила поведінки з електроприладами" (2кл.),                                                          

  -  Міні-лекторій «Небезпека від переохолодження організму» (1-4 кл.)                                       

  -  Екскурсія до пожежно-рятувальної частини (1 кл.)
  - Конкурс малюнків " Вогонь-друг, вогонь-ворог" (1-2 клас) 

                                                                                                                                          - Дидактична гра «Свої-чужі» (4 кл.)

  - Гра «Подорож у світи безпеки»(3кл)

 - Виховні години  " Надзвичайні ситуації на нашій планеті"(4 кл.), "Обережно! Вибухонебезпечні предмети»"( 4 кл.),  

 - усний журнал "Правила дорожнього руху" (3 кл.), тренінг " Дорожня абетка" (1-2 класи).

 

 Bezp Bezp-3 Bezp-5 Bezp-2 Bezp-4

 

                                                                                                                                               
   

     

 

 

 

 

 
 
 
Тиждень української писемності та мови в школі
  Друк  
 

З 4 по 8 листопада в нашій школі проходив Тиждень української писемності та мови.

 
 
 
Конкурс знавців української мови
  Друк  
 

7 листопада 2019р. в школі відбувся І (шкільний) етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

 
 
 
Похід до центральної бібліотеки
  Друк  
 

 Centr

 Centr-1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Centr-3

Centr-4

     

     Протягом останнього тижня учні 2-х, 4-х класів відвідали міську бібліотеку. Бібліотекар Ольга Марченко провела цікаві уроки у формі гри-змагання. Учні згадували прислів’я, загадки, народні казки. Діти отримували сюрпризи, а також мали змогу взяти книги для читання додому.

      Наш заклад вдячний працівникам міської бібліотеки за цікаво проведений час.

 
 
 
Магазин Щастя
  Друк  
 

 Мagazin

 Magazin-1

 Magazin-2

На минулому тижні учні нашої школи мали можливість відвідати магазин «Щастя», який знаходився в актовій залі закладу.

 
 
 
Подорож в зоопарк
  Друк  
 

      Справжньою родзинкою перед осінніми канікулами для учнів 2-4 класів стала подорож до зоопарку «12 місяців» м. Києва. Школярі мали можливість розширити свій кругозір про тваринний та рослинний світ природи.

 
 
 
Семінар «Самооцінка учня та її вплив на навчання та виховання»
  Друк  
 

25 жовтня заступник директора з НВР Сонько О.П. провела семінар для педагогів закладу на тему «Самооцінка учня та її вплив на навчання та виховання». Захід було проведено у формі дискусії з елементами тренінгу.

 
 
 
Моєму місту – 1112 років
  Друк  
 

У вересні наше славетне, квітуче та енергійне місто відзначає День свого народження. Це наше спільне свято – свято всіх, хто тут народився й виріс, чи приїхав колись, аби залишитися назавжди.

Педагогічний та учнівський колектив ЗОШ І ст.№6 були активними учасниками всіх запропонованих локацій даного свята.

Вперше у нашому чудовому місті на центральній площі міста відбувся Парад дитячого транспорту. До даного параду приєдналися учні та батьки нашого закладу, які змогли втілити в життя всі творчі задуми та фантазії щодо оформлення транспортного засобу.

 misto misto-2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Вже традиційно у VІІ міському злеті першокласників взяли участь 52 першокласники нашого закладу, яких з гордістю на центральну площу міста завели творчі, креативні вчителі Чорна Людмила Анатоліївна та Шелест Тетяна Валентинівна.

 misto-3

 misto-4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

На незвичайній виставці “Друзі наші менші” взяли участь і учні нашого закладу. Вони з повною відповідальністю та любов’ю у серці презентували своїх тварин.

 misto-5

 misto-6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У виставці арт-інсталяцій, фотозон, презентацій інноваційних технологій «Моєму місту – 1112 років» фотозона ЗОШ І ст. №6 була представлена у вигляді зірки. І, мабуть, не випадково. Тому що справжні зірки педагогічного, учнівського та батьківського колективу зібрані саме у цьому закладі.

 misto-7

 misto-8

 

 
 
 
Козацький день
  Друк  
 

   Чудово пройшов останній день навчання в 4-А та 4-Б класах.

 
 
 
Єдиний урок "Гордість моя - Переяслав"
  Друк  
 

 Pam

 Pam-1

 Pam-2

   

   У переддень визволення Переяславщини від фашистської навали учнів   4 класів ходили на екскурсію в музей-діораму «Битва за Дніпро». Діти поринули в осінь 1943 року, дізналися про бої на правому березі Дніпра по створенню Букринського плацдарму. Екскурсія була дуже цікавою.

   Учні 2-х класів відвідали пам’ятні місця нашого краю.

 
 
 
Місячник шкільної бібліотеки
  Друк  
 

     З 1 по 31 жовтня 2019 року в бібліотеці нашого закладу були проведені заходи в рамках місячника шкільних бібліотек «Бібліотека Нової української школи – простір для освітніх можливостей кожного учня». «Діти, книга, бібліотека» - бесіда для учнів 2–х класів, «Цей дивний світ бібліотеки» - урок позакласного читання, на якому учні 3–х класів дізналися про поняття «абонемент», «читальний зал», «каталог». На літературному уроці «У світ через книжку» учні 4–х класів розповіли про значення книги в їхньому житті, а учні 1–х класів завітали в бібліотеку на екскурсію.

   Виставка нової літератури «Книжкова алея» «розцвіла» не тільки осінніми барвами, а й прекрасними ілюстраціями книг. Місяць жовтень красивий як у природі, так і в літературі. Бажаю нових хороших вражень від прочитаної книги!

 Oleshko

 Oleshko-1

 Oleshko-2

 Oleshko-3

 Oleshko-4

 

 
 
 
Зустріч шкільної родини
  Друк  
 

    У День знань в нашому закладі відбулася зустріч шкільної родини. В приміщенні БХТ для першокласників було проведено свято «Перший раз – у перший клас».Фантастичні герої, цікаві завдання і конкурси від них, смачна каша для всіх «однокашників» та ще багато незвичного чекало учнів цього дня.

    Учні 2-х класів весело та цікаво провели урок-квест «Моя Україно – я твоя дитина». Діти подорожували по станціях, рухалися по маршрутних листах, долали перешкоди. Знайшовши скарби, діти отримали подарунки.

 1 wer-1 1 wer-2

 1 wer-3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   Учні 3-А та 3-Б класів разом із своїми вчителями Оксаною Яковенко та Людмилою Лихно провели перший урок у Музеї трипільської культури Національного історико-етнографічного заповідника "Переяслав". Трипілля - одна з найзагадковіших цивілізацій , Про Трипільську культуру сказано вже чимало, проте трипільці досі залишаються "білою плямою" в історії України й далеко не кожен знає про них. Звідки прийшло це загадкове плем'я? І чому трипільці спалювали свої помешкання, перед тим як піти? Чи є ми нащадками трипільців? Третьокласники спробували зробити невеличкий екскурс в їх життя. Залишилося ще багато запитань... Сподіваємося, що школярикам захочеться знайти відповіді на них.

 1 wer-7 1 wer-8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Цікаво та змістовно пройшов урок-квест «Ми – діти твої, Україно!» у 4-А та 4-Б класах, де діти та батьки виконували цікаві завдання на різних станціях. Несподіванкою для учнів був знайдений клад зі смаколиками.

Всі весело розпочали новий навчальний рік.

 1ver

  1 wer-5

 
 

     
     
1101227
Сьогодні
За тиждень
За місяць
Всього
1533
9132
31112
1101227

Ваш IP: 3.233.219.101