top-1

top-2

top-3

 
Наші досягнення
  Друк  
 

  Наші досягнення

 _____________

Відмінники 2018-2019 н.р.

 

 

№п/п

Прізвище, ім’я учня/учениці

Клас

Вчитель

 1

Горбаченко Марина

4-А

Чорна Л.А.

 2

Кондратенко Андрій

4-А

Чорна Л.А.

 3

Кравченко Анастасія

4-А

Чорна Л.А.

 4

Петруня Софія

4-А

Чорна Л.А.

 5

Пироговський Кирил

4-А

Чорна Л.А.

 6

Рева Катерина

4-А

Чорна Л.А.

 7

Швець Анна

4-А

Чорна Л.А.

 8

Арустамян Крістіна

4-Б

Шелест Т.В.

 9

Бессараб Ілля

4-Б

Шелест Т.В.

  1. 10.

Вирівський Марко

4-Б

Шелест Т.В.

  1. 11.

Дрига Софія

4-Б

Шелест Т.В.

  1. 12.

Курило Іван

4-Б

Шелест Т.В.

  1. 13.

Самійленко Юрій

4-Б

Шелест Т.В.

  1. 14.

Степанковська Марта

4-Б

Шелест Т.В.

  1. 15.

Федосєєв Максим

4-Б

Шелест Т.В.

  1. 16.

Левченко Дмитро

3-А

Дьохтяр Л.П.

  1. 17.

Неутрієвська Вікторія

3-А

Дьохтяр Л.П.

  1. 18.

Ноженко Станіслав

3-А

Дьохтяр Л.П.

  1. 19.

Хищенко Діана

3-А

Дьохтяр Л.П.

  1. 20.

Чичиркіна Соломія

3-А

Дьохтяр Л.П.

  1. 21.

Шостак Максим

3-А

Дьохтяр Л.П.

  1. 22.

Яковенко Ольга

3-А

Дьохтяр Л.П.

  1. 23.

Іващенко Вероніка

3-Б

Близнюк І.Е.

  1. 24.

Коржик Володимир

3-Б

Близнюк І.Е.

  1. 25.

Лупач Ганна

3-Б

Близнюк І.Е.

  1. 26.

Набок Мар’яна

3-Б

Близнюк І.Е.

  1. 27.

Нижник Іван

3-Б

Близнюк І.Е.

  1. 28.

Овсяницька Владислава

3-Б

Близнюк І.Е.

  1. 29.

Рубан Дар’я

3-Б

Близнюк І.Е.

 

 

Переможці та призери конкурсів

2018/2019н.р.

 

№п/п

Прізвище, ім’я учня/учениці

Назва конкурсу

Рівень

Результат

Вчитель

 1

Арустамян Крістіна

Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика

Міський

ІІ місце

Шелест Т.В.

 2

Петруня Софія

Всеукраїнськаукраїнознавча граСоняшник

Всеукраїнський

Диплом переможця в початковій школі

Чорна Л.А.

 3

Огороднікова Юлія

Всеукраїнськаукраїнознавча граСоняшник

Всеукраїнський

Диплом переможця в початковій школі

Чорна Л.А.

 4

Свідерський Данило

Всеукраїнськаукраїнознавча граСоняшник

Всеукраїнський

Диплом переможця в початковій школі

Шелест Т.В.

 5

Кутовий Роман

Всеукраїнськаукраїнознавча граСоняшник

Всеукраїнський

Диплом переможця в початковій школі

Чорна Л.А.

 6

Пироговський Кирил

Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч»

Всеукраїнський

Срібний сертифікат

Сонько О.П.

 7

Свідерський Данило

Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч»

Всеукраїнський

Бронзовий сертифікат

Микитенко Т.М.

 8

Волошин Роман

Міжнародна природознавча гра “Геліантус”

Міжнародний

Диплом переможця в початковій школі

Лихно Л.Б.

 9

Бессараб Ілля

Міжнародна природознавча гра “Геліантус”

Міжнародний

Диплом переможця 1-4 класів

Шелест Т.В.

  1. 10.

Вирівський Марко

Міжнародна природознавча гра “Геліантус”

Міжнародний

Диплом переможця 1-4 класів

Шелест Т.В.

  1. 11.

Кутовий Роман

Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру»

Міжнародний

Добрий результат

Чорна Л.А.

  1. 12.

Черненький Ілля

Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру»

Міжнародний

Добрий результат

Чорна Л.А.

  1. 13.

Дроздик Едуард

Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру»

Міжнародний

Добрий результат

Шелест Т.В.

  1. 14.

Коханець Дмитро

«Тато, мама, я – спортивна сім’я»

Міський

І місце

Яковенко О.В.

_____________________________________________________________

Відмінники

2017/2018н.р.

№п/п

Прізвище, ім’я учня/учениці

Клас

Вчитель

1.    

Губа Назар

4-А

Савченко Н.О.

2.    

Миколаєнко Вікторія

4-А

Савченко Н.О.

3.    

Молчанова Єлизавета

4-А

Савченко Н.О.

4.    

Мороз Діана

4-А

Савченко Н.О.

5.    

Отцевич Софія

4-А

Савченко Н.О.

6.    

Плужник Іван

4-А

Савченко Н.О.

7.    

Поночовний Богдан

4-А

Савченко Н.О.

8.    

Сербін Катерина

4-А

Савченко Н.О.

9.    

Тарасюк Максим

4-А

Савченко Н.О.

10.

Чайка Ярослав

4-А

Савченко Н.О.

11.

Царьова Сніжана

4-А

Савченко Н.О.

12.

Бондаренко Роман

4-Б

Кіктенко Л.Г.

13.

Даценко Діана

4-Б

Кіктенко Л.Г.

14.

Купцова Владислава

4-Б

Кіктенко Л.Г.

15.

Сусь Назарій

4-Б

Кіктенко Л.Г.

16.

Хандошко Євген

4-Б

Кіктенко Л.Г.

17.

Якименко Роман

4-Б

Кіктенко Л.Г.

18.

Горбаченко Марина

3-А

Чорна Л.А.

19.

Катиринюк Денис

3-А

Чорна Л.А.

20.

Кондратенко Андрій

3-А

Чорна Л.А.

21.

Кравченко Анастасія

3-А

Чорна Л.А.

22.

Петруня Софія

3-А

Чорна Л.А.

23.

Пироговський Кирил

3-А

Чорна Л.А.

24.

Рева Катерина

3-А

Чорна Л.А.

25.

Швець Анна

3-А

Чорна Л.А.

26.

Арустамян Крістіна

3-Б

Шелест Т.В.

27.

Бессараб Ілля

3-Б

Шелест Т.В.

28.

Васько Владислава

3-Б

Шелест Т.В.

29.

Дрига Софія

3-Б

Шелест Т.В.

30.

Курило Іван

3-Б

Шелест Т.В.

31.

Самійленко Юрій

3-Б

Шелест Т.В.

32.

Степанковська Марта

3-Б

Шелест Т.В.

33.

Федосєєв Максим

3-Б

Шелест Т.В.

34.

Черняк Мілана

3-Б

Шелест Т.В.

35.

Вирівський Марко

3-Б

Шелест Т.В.

Переможці та призери конкурсів

2017/2018н.р.

№п/п

Прізвище, імʼя учня/учениці

Назва конкурсу

Рівень

Результат

Вчитель

$11.    

Манжула Назар

Всеукраїнськаукраїнознавча граСоняшник

Всеукраїнський

Диплом переможця в початковій школі

Савченко Н.О.

$12.    

Отцевич Софія

Всеукраїнськаукраїнознавча граСоняшник

Всеукраїнський

Диплом переможця в початковій школі

Савченко Н.О.

$13.    

Сербін Катерина

Всеукраїнськаукраїнознавча граСоняшник

Всеукраїнський

Диплом переможця в початковій школі

Савченко Н.О.

$14.    

Плецька Злата

Всеукраїнськаукраїнознавча граСоняшник

Всеукраїнський

Диплом переможця в початковій школі

Близнюк І.Е.

$15.    

Сусь Назар

Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч»

Всеукраїнський

Золотий сертифікат

Сонько О.П.

$16.    

Миколаєнко Вікторія

Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч»

Всеукраїнський

Золотий сертифікат

Сонько О.П.

$17.    

Хандошко Євген

Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч»

Всеукраїнський

Золотий сертифікат

Сонько О.П.

$18.    

Тарасюк Максим

Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч»

Всеукраїнський

Золотий сертифікат

Сонько О.П.

$19.    

Отцевич Софія

Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч»

Всеукраїнський

Золотий сертифікат

Сонько О.П.

$110.

Молчанова Єлизавета

Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч»

Всеукраїнський

Срібний сертифікат

Сонько О.П.

$111.

Пироговський Кирил

Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч»

Всеукраїнський

Срібний сертифікат

Сонько О.П.

$112.

Даценко Діана

Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч»

Всеукраїнський

Срібний сертифікат

Сонько О.П.

$113.

Новохатько Кіра

Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч»

Всеукраїнський

Срібний сертифікат

Микитенко Т.М.

$114.

Поночовний Богдан

Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч»

Всеукраїнський

Срібний сертифікат

Сонько О.П.

$115.

Сербін Катерина

Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч»

Всеукраїнський

Срібний сертифікат

Сонько О.П.

$116.

Чайка Ярослав

Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч»

Всеукраїнський

Срібний сертифікат

Сонько О.П.

$117.

Зачепа Мирослава

Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч»

Всеукраїнський

Срібний сертифікат

Сонько О.П.

$118.

Бондаренко Роман

Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч»

Всеукраїнський

Срібний сертифікат

Сонько О.П.

$119.

Дика Софія

Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч»

Всеукраїнський

Бронзовий сертифікат

Сонько О.П.

$120.

Бессараб Ілля

Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч»

Всеукраїнський

Бронзовий сертифікат

Сонько О.П.

$121.

Рубан Дарія

Міжнародна природознавча гра “Геліантус”

Міжнародний

Диплом переможця в початковій школі

Близнюк І.Е.

$122.

Макарчук Дарина

Міжнародна природознавча гра “Геліантус”

Міжнародний

Диплом переможця 1-4 класів

Чорна Л.А.

$123.

Запорожець Єгор

Міжнародна природознавча гра “Геліантус”

Міжнародний

Диплом переможця 1-4 класів

Савченко Н.О.

$124.

Хандошко Євген

Міжнародна природознавча гра “Геліантус”

Міжнародний

Диплом переможця 1-4 класів

Кіктенко Л.Г.

$125.

Зубченко Назар

Міжнародна природознавча гра “Геліантус”

Міжнародний

Диплом переможця 1-4 класів

Чорна Л.А.

$126.

Кравченко Анастасія

Міжнародна природознавча гра “Геліантус”

Міжнародний

Диплом переможця 1-4 класів

Чорна Л.А.

$127.

Кутовий Роман

Міжнародна природознавча гра “Геліантус”

Міжнародний

Диплом переможця 1-4 класів

Чорна Л.А.

$128.

Горбаченко Марина

Міжнародна природознавча гра “Геліантус”

Міжнародний

Диплом переможця 1-4 класів

Чорна Л.А.

$129.

Свідерський Данило

Міжнародна природознавча гра “Геліантус”

Міжнародний

Диплом переможця 1-4 класів

Шелест Т.В.

$130.

Мороз Діана

Міжнародна природознавча гра “Геліантус”

Міжнародний

Диплом переможця 1-4 класів

Савченко Н.О.

$131.

Карпенко Максим

Міжнародна природознавча гра “Геліантус”

Міжнародний

Диплом переможця 1-4 класів

Савченко Н.О.

$132.

Миколаєнко Вікторія

Міжнародна природознавча гра “Геліантус”

Міжнародний

Диплом переможця 1-4 класів

Савченко Н.О.

$133.

Поночовний Богдан

Міжнародна природознавча гра “Геліантус”

Міжнародний

Диплом переможця 1-4 класів

Савченко Н.О.

$134.

Отцевич Софія

Міжнародна природознавча гра “Геліантус”

Міжнародний

Диплом переможця 1-4 класів

Савченко Н.О.

$135.

Тарасюк Максим

Міжнародна природознавча гра “Геліантус”

Міжнародний

Диплом переможця 1-4 класів

Савченко Н.О.

$136.

Сусь Назарій

Конкурс малюнків «Твоє майбутнє в твоїх руках»

Міський

Грамота за художню майстерність

Кіктенко Л.Г.

$137.

Гребєнщиков Тимофій

Міські змагання серед спортивних родин

Міський

І місце

Дьохтяр Л.П.

$138.

Поночовний Богдан

Міські змагання серед спортивних родин

Міський

ІІ місце

Савченко Н.О.

________________________________________________________________

 

Міжнародна природознавча гра «Геліантус» в

нашій школі

Gel

 

Gel-1

Нещодавно, 15 листопада 2017р., відбулася Міжнародна природознавча гра «Геліантус». Вже кілька років учні нашої школи приймають участь у цій грі. У цьому навчальному році в грі взяли участь 80учнів 2-4 класів.Найактивнішими були учні 2-А, 3-А та 4-А класів.

І ось в кінці лютого ми отримали результати.Роботи перевірялися за допомогою комп’ютерної програми. Всі учасники отримали сертифікати, 26 учнів отримали дипломи переможців на шкільному рівні, а 15 – дипломи переможця в початковій школі. Разом з дипломами діти отримали ще й призи.

Дякуємо організаторам гри за цікаві завдання та призи і з нетерпінням будемо очікувати наступного конкурсу. 

 ___________________________________________________________________________________________

Відмінники

 

за 2016-2017 навчальний рік

      

№п/п

Прізвище, імʼя учня/учениці

Клас

Вчитель

1.    

Губа Назар

3-А

Савченко Н.О.

2.    

Миколаєнко Вікторія

3-А

Савченко Н.О.

3.    

Молчанова Єлизавета

3-А

Савченко Н.О.

4.    

Мороз Діана

3-А

Савченко Н.О.

5.    

Отцевич Софія

3-А

Савченко Н.О.

6.    

Плужник Іван

3-А

Савченко Н.О.

7.    

Поночовний Богдан

3-А

Савченко Н.О.

8.    

Сербін Катерина

3-А

Савченко Н.О.

9.    

Тарасюк Максим

3-А

Савченко Н.О.

10.

Чайка Ярослав

3-А

Савченко Н.О.

11.

Бондаренко Роман

3-Б

Пінчук Ю.В.

12.

Даценко Діана

3-Б

Пінчук Ю.В.

13.

Купцова Владислава

3-Б

Пінчук Ю.В.

14.

Сусь Назарій

3-Б

Пінчук Ю.В.

15.

Фільчуков Ярослав

3-Б

Пінчук Ю.В.

16.

Хандошко Євген

3-Б

Пінчук Ю.В.

17.

Якименко Роман

3-Б

Пінчук Ю.В.

18.

Борисова Владислава

4-А

Яковенко О.В.

19.

Галушка Дарина

4-А

Яковенко О.В.

20.

Гомонай Ігор

4-А

Яковенко О.В.

21.

Гриценко Станіслав

4-А

Яковенко О.В.

22.

Дорошевіч Герман

4-А

Яковенко О.В.

23.

Невертій Мар’яна

4-А

Яковенко О.В.

24.

Пономаренко Даниїл

4-А

Яковенко О.В.

25.

Черниш Володимир

4-А

Яковенко О.В.

26.

Андрєєв Тарас

4-Б

Лихно Л.Б.

27.

Боліла Софія

4-Б

Лихно Л.Б.

28.

Бурдун Яна

4-Б

Лихно Л.Б.

29.

Воробик Вікторія

4-Б

Лихно Л.Б.

30.

Покайніс Дарʼя

4-Б

Лихно Л.Б.

31.

Сукач Валерія

4-Б

Лихно Л.Б.

32.

Федорець Павло

4-Б

Лихно Л.Б.

Переможці та призери конкурсів

2016-2017н.р.

№п/п

Прізвище, імʼя учня/учениці

Назва конкурсу

Рівень

Результат

Вчитель

$11.    

Поночовний Богдан

Всеукраїнськаукраїнознавча граСоняшник

Всеукраїнський

Диплом переможця в початковій школі

Савченко Н.О.

$12.    

Бурдун Яна

Всеукраїнськаукраїнознавча граСоняшник

Всеукраїнський

Диплом переможця в початковій школі

Лихно Л.Б.

$13.    

Покайніс Дарія

Всеукраїнськаукраїнознавча граСоняшник

Всеукраїнський

Диплом переможця в початковій школі

Лихно Л.Б.

$14.    

Гриценко Станіслав

Всеукраїнськаукраїнознавча граСоняшник

Всеукраїнський

Диплом переможця в початковій школі

Яковенко О.В.

$15.    

Гомонай Ігор

Всеукраїнськаукраїнознавча граСоняшник

Всеукраїнський

Диплом переможця в початковій школі

Яковенко О.В.

$16.    

Колос Вероніка

Всеукраїнськаукраїнознавча граСоняшник

Всеукраїнський

Диплом переможця в початковій школі

Яковенко О.В.

$17.    

Тімірханов Артем

Всеукраїнськаукраїнознавча граСоняшник

Всеукраїнський

Диплом переможця в початковій школі

Яковенко О.В.

$18.    

Біляй Роман

Всеукраїнськаукраїнознавча граСоняшник

Всеукраїнський

Диплом переможця в початковій школі

Яковенко О.В.

$19.    

Тімірханов Артем

Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч»

Всеукраїнський

Золотий сертифікат

Микитенко Т.М.

$110.

Перхайло Іван

Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч»

Всеукраїнський

Срібний сертифікат

Микитенко Т.М.

$111.

Сусь Назарій

Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч»

Всеукраїнський

Срібний сертифікат

Сонько О.П.

$112.

Калюжка Мирослава

Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч»

Всеукраїнський

Срібний сертифікат

Сонько О.П.

$113.

Гомонай Ігор

Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч»

Всеукраїнський

Срібний сертифікат

Сонько О.П.

$114.

Свідерський Данило

Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч»

Всеукраїнський

Бронзовий сертифікат

Микитенко Т.М.

$115.

Даценко Діана

Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч»

Всеукраїнський

Бронзовий сертифікат

Сонько О.П.

$116.

Миколаєнко Вікторія

Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч»

Всеукраїнський

Бронзовий сертифікат

Сонько О.П.

$117.

Якименко Роман

Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч»

Всеукраїнський

Бронзовий сертифікат

Сонько О.П.

$118.

Грейліх Вікторія

Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч»

Всеукраїнський

Бронзовий сертифікат

Сонько О.П.

$119.

Гриценко Станіслав

Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч»

Всеукраїнський

Бронзовий сертифікат

Сонько О.П.

$120.

Горбаченко Марина

Міжнародна природознавча гра “Геліантус”

Міжнародний

Диплом переможця 1-4 класів

Чорна Л.А.

$121.

Макарчук Дарина

Міжнародна природознавча гра “Геліантус”

Міжнародний

Диплом переможця 1-4 класів

Чорна Л.А.

$122.

Запорожець Єгор

Міжнародна природознавча гра “Геліантус”

Міжнародний

Диплом переможця 1-4 класів

Савченко Н.О.

$123.

Сусь Назарій

Міжнародна природознавча гра “Геліантус”

Міжнародний

Диплом переможця 1-4 класів

Пінчук Ю.В.

$124.

Бурдун Яна

Міжнародна природознавча гра “Геліантус”

Міжнародний

Диплом переможця 1-4 класів

Лихно Л.Б.

$125.

Черниш Володимир

Міжнародна природознавча гра “Геліантус”

Міжнародний

Диплом переможця 1-4 класів

Яковенко О.В.

$126.

Бессараб Ілля

Конкурс малюнків «Твоє майбутнє в твоїх руках»

Обласний

Грамота за кращий творчий підхід

Шелест Т.В.

$127.

Кизуб Ілля

Конкурс малюнків «Твоє майбутнє в твоїх руках»

Обласний

Грамота за художню майстерність

Савченко Н.О.

$128.

Сусь Назарій

Конкурс малюнків «Твоє майбутнє в твоїх руках»

Обласний

Грамота за художній реалізм

Пінчук Ю.В.

$129.

Хандошко Євген

Міські змагання серед спортивних родин

Міський

І місце

Пінчук Ю.В.

 

 

 

 

         

         

 
 

     
     
864860
Сьогодні
За тиждень
За місяць
Всього
284
992
13467
864860

Ваш IP: 100.25.214.89