top-1

top-2

top-3

 

   З метою художньо-естетичного виховання, пробудження у дітей поваги до національної культурної спадщини, традицій українського народу та виховання самостійності, вміння творчо підходити до рішення різних ситуацій у школі з 2 по 6 грудня 2019р. проходив тиждень предметів художньо-естетичного циклу і був спрямований на те, щоб відкрити в дитині найпотаємніші, найтонші почуття прекрасного.

   Так, учні 1-х класів відвідали виставку творчих робіт учнів художньої школи міста «Прекрасний і кольоровий світ».

На групі ГПД 1 класів пройшов вернісаж дитячих робіт «Чарівне перетворення кольорової кульки». Вихованці із задоволенням розмальовували кольорові повітряні кульки, уявляючи їх своїми друзями, гралися з ними, проводили експерименти.

   На групі ГПД «Костал» вихованці відвідали музичну школу, де прослухали концерт, підготований їхніми ровесниками, послухали бесіду «Музика в житті людини». Також вихованцями групи у школі була влаштована виставка малюнків «Зустріч зими».

   У бібліотеці відбувся літературний урок на тему «Безсмертне мистецтво слова (2 класи). Образ калини у творах українських поетів надихнув учнів на створення художнього образу на папері «Петриківський розпис» пальчикове малювання.

   У 3-х класах пройшов майстер-клас «Новорічний сюрприз», на якому діти виготовили новорічну прикрасу з паперу «Веселий сніговик».

   Діти 4-А класу також брали активну участь на тижні предметів художньо-естетичного циклу. Намоченко Ксенія та Мацаєнко Марія продемонстрували виставку власних картин, а Башук Андрій здивував дітей усієї школи грою на саксофоні.

   До 4-Б класу завітала відома у місті майстриня Марина Степаненко. Вона провела майстер-клас з виготовлення новорічного гнома із шкарпеток. Учні заздалегідь приготували матеріали для виготовлення, і вже вкінці уроку всі милувалися цікавими іграшками.

 Estet

 Estet-1

Estet-2

 Estet-3

 Estet-4

 Estet-5 Estet-6

 Estet-7

 Estet-8

 Estet-9

 Estet-12

 Estet-13

 Estet-10

 Уіеуе-11

 
 

     
     
1322566
Сьогодні
За тиждень
За місяць
Всього
65
234
9317
1322566

Ваш IP: 3.235.137.159