top-1

top-2

top-3

 

       З метою художньо-естетичного виховання, пробудження у дітей поваги до національної культурної спадщини, традицій українського народу та виховання самостійності, вміння творчо підходити до рішення різних ситуацій у школі з 3 по 7 грудня 2018р. проходив тиждень предметів художньо-естетичного циклу і був спрямований на те, щоб відкрити в дитині найпотаємніші, найтонші почуття прекрасного.

 

 Est Est-1

     Est-5 Est-6

 

 

 

 Est-7

      

Так, зокрема, в 1-х та 3-х класах (вчителі Савченко Н.О., Палатна А.В., Дьохтяр Л.П., Близнюк І.Е.) були виготовлені чарівні перетворення з паперу «Танок сніговиків», «Сніжинка-балеринка».
Цікавим також був живопис дитячими руками на тему «Сніговичок» для учнів 2-х класів (вчителі Яковенко О.В., Лихно Л.Б.). Чарівні пензлі в руках маленьких художників творили справжні дива. Європейські легенди твердять, що сніговики – це янголи. Люди вірили, що білий сніговик може перенести їхні бажання на небо, до Бога. Вони ліпили маленьку фігурку, загадували бажання і чекали, коли «сніговий янгол» розтане, тоді бажання буде перенесене із землі на небо, там його почують і воно неодмінно здійсниться.

 

  

      У 4-х класах (вчителі Чорна Л.А., Шелест Т.В.) всі бажаючі могли оглянути вернісаж творчих робіт учнів. Діти самі обрали тему виставки, малювали малюнки, виготовляли аплікації, колажі, поробки, об'єднані темою «Зимонька-зима». Крім того, у 4-Б класі пройшов урок позакласного читання на тему «Світ моєї країни». Центральним об'єктом уроку був український віночок, який поєднав у собі красу і традиції українського народу. Учні розширили знання про значення квітів, вплетених у вінок та про значення кольорів стрічок. Діти також малювали ілюстрації-асоціації на тему «Що для мене Україна?».

 Est-13 Est-14 Est-17

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

В рамках художньо-естетичного тижня, також був проведений бібліотечний урок – усний журнал на тему «Що таке мистецтво?», а також презентація журналу «Художники України» (4-Б клас). Учні розширили свої знання про творчий шлях відомих українських художниць Катерину Білокур та Марію Приймаченко, розглянули репродукції їх картин. Діти старанно готувалися до уроку, прийняли активну участь у його проведенні. Малювали улюблених казкових героїв творів, а ще – різні за формою, розміром, місцем розташування, задумом творців різноманітних бібліотек світу.

 Est-15 Est-16

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    Вихователі ГПД 1-х класів Кизуб Н.В., Галанова М.І. також провели цікавий виховний захід «Подорож у Мовограй». Діти з радістю віртуально подорожували країнами світу, а також зустрічали гостей Мови. Кожен персонаж знайомив всіх присутніх з особливостями своєї країни, а також проводив змагання для глядачів.

    Вихователями ГПД групи "Костал" та керівником гуртка Салівон О.В. були організовані "Мистецький вернісаж"  творчих робіт та малюнків "Мій улюблений казковий герой"

 Est-8 Est-10 Est-9

 

 

 

 

 

 

 

 

   Est-11 Est-12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

     
     
864811
Сьогодні
За тиждень
За місяць
Всього
235
943
13418
864811

Ваш IP: 100.25.214.89